داروخانه آنلاین

بررسی مزایای خرید دارو از داروخانه آنلاین

خرید محصولات از طریق اینترنت فقط برای پوشاک و وسایل تکنولوژیک نیست. امروزه می توان حتی محصولات سلامت را نیز به صورت آنلاین از داروخانه ها خریداری کرد. با این شیوه خرید محصولات بهداشتی، آرایشی، تجهیزات ارتوپدی، محصولات سلامت خانگی و مکمل های دارویی و غذایی آسان تر از همیشه است. به این ترتیب می‌توانید همه ی این محصولات را از یک داروخانه آنلاین معتبر خریداری کنید که مزایای زیادی به همراه خواهد داشت.

خرید در داروخانه های آنلاین

خرید اینترنتی از داروخانه “خانه ی دارو” بسیار آسان است. شما فقط باید یک حساب کاربری ایجاد کرده و ثبت نام کنید تا بتوانید انواع محصول مورد نظر خود را برای خرید انتخاب نمایید. برای خرید همه این محصولات از “خانه ی دارو” نیازی به نسخه ندارید و می توانید به صورت آنلاین خرید کنید.

مزایای اصلی خرید از داروخانه آنلاین “خانه ی دارو”
 • صرفه جویی در زمان : مشتری دیگر مجبور نیست شخصاً محصولات مورد نیاز خود را خریداری کند، زیرا خرید در هر کجا که بخواهد و در راحت ترین زمان انجام می شود. این به معنای صرفه جویی در زمان، از جمله رفت، خرید و بازگشت است.
 • راحت : این یکی از مهمترین مزایایی است که مشتریان هنگام خرید از داروخانه “خانه ی دارو” به آن اهمیت می دهند. شما می‌توانید محصول را در 24 ساعت شبانه روز از صفحات داروخانه آنلاین “خانه ی دارو” خریداری کنید. بنابراین لازم نیست منتظر بمانید تا فروشگاه باز شود. از مواردی که در این مرحله باید در نظر گرفت این است که یافتن هر محصولی که به دنبال آن هستید چقدر آسان است.
 • خرید ارزان تر : در واقع، پیشنهادات و تبلیغات در اینترنت بسیار بیشتر از آن چیزی است که در هر فروشگاه فیزیکی پیدا کنید.
 • تنوع گسترده ای از محصولات : داروخانه آنلاین “خانه ی دارو” تنوع محصولات بیشتری نسبت به داروخانه های فیزیکی دارد. به عبارت دیگر، یافتن محصولات مورد نیاز مشتریان مانند مکمل های طبیعی، ویتامین ها، لوازم آرایشی پوست، بهداشت، مراقبت از کودک، و غیره آسان تر است.
 • امنیت و حریم خصوصی : داروخانه “خانه ی دارو” دارای پروتکل های دسترسی بسیار امنی است که می تواند تراکنش های خصوصی را در محیط های شبکه تضمین کرده و از تقلب و ناامنی جلوگیری کند. علاوه بر این، کاربران می توانند به صورت کاملا خصوصی استعلام کرده و سفارش دهند و از برخی مزاحمت هایی که ممکن است در داروخانه های فیزیکی پیش بیاید اجتناب کنند.
 • حمل و نقل سریع : به طور معمول اکثر سفارشات آنلاین داروخانه “خانه ی دارو” بسیار سریع هستند و در کوتاه ترین زمان ممکن برای مشتریان ازسال میشود
مزایا در مقایسه با خرید در داروخانه فیزیکی
 • در “خانه ی دارو” اغلب قیمت های بهتری نسبت به موسسات فیزیکی وجود دارد؛
 • داروخانه آنلاین “خانه ی دارو” پیشنهادات ویژه برای مشتریان خود مانند بن های تخفیف دارد؛
 • حمل و نقل، در اکثر داروخانه های آنلاین، تا زمانی که به مقدار معقولی خرید رسیده باشد، رایگان هستند؛
 • معمولاً می‌توانید از راحت‌ترین شکل پرداخت استفاده کنید.
 • مشاوره آنلاین: یکی از مزیت های عمده این روش این است که میتوانید هنگام خرید از داروخانه “خانه ی دارو” از خدمات مشاوره آنلاین نیز برای رفع شک و تردید خود در مورد محصولات مورد نظر استفاده کنید. این در حالیست که نبود ارتباط حضوری می تواند برای برخی از مشتریان، راحتی و امنیت بیشتری را به همراه داشته باشد. بسیاری از بیماران در افشای هویت خود به هنگام دریافت مشاوره رو در رو و یا به هنگام خرید محصول مورد نظر خود در داروخانه های فیزیکی، مردد هستند.
محصولات قابل خرید در داروخانه “خانه ی دارو”
 • محصولات مراقبت از پوست و مو مانند شامپو، ماسک، سرم، رنگ و لوسیون و کرم و …
 • محصولات بهداشت فردی مانند مسواک، خمیر دندان، دهانشویه، ژل و …
 • محصولات مادر و کودک مانند غذا و لوازم کودک، پوست و مو، دوران شیردهی و …
 • انواع مکمل هایی غذایی ، دارویی، گیاهی و بدنسازی
 • انواع تجهیزات پزشکی مانند لوازم ارتوپدی، سنجش سلامت، کاهش درد و …

داروخانه “خانه ی دارو” با فروش محصولات تجویزی به روشی بسیار ساده تر و با فرآیند سفارش که توسط سیستم ایمن تحویل ایمن، پشتیبانی می گردد. محصولات سفارش داده شده در مدت کوتاهی به بیماران تحویل داده می شود. از این طریق بیماران می توانند حریم خصوصی کامل خود را حفظ کنند.

نکته مهم دیگر این است که نمی توانید اطلاعات دقیق و رضایت بخش کافی در مورد یک محصول خاص را از داروخانه ای که در نزدیکی خود دارید، دریافت نمایید زیرا در زمان مراجعه شما به داروخانه، ممکن است مراجعه کنندگان مختلف دیگری نیز حضور داشته باشند که در نتیجه گرفتن مشاوره برای یک محصول خاص از دکتر داروساز داروخانه، سخت میگردد. داروخانه “خانه ی دارو” اطلاعات دقیقی در مورد داروهای مختلف ارائه می دهند. این اطلاعات به زبان بسیار ساده ارائه می شود تا یک فرد عادی بتواند عوارض یک محصول خاص را درک کرده و به درستی از آن استفاده نماید. داروخانه “خانه ی دارو” یک پرونده کامل از تمام جزئیات یک مشتری به صورت محرمانه نگهداری می کند. این سابقه را نمی‌توان در داروخانه محلی نزدیک پیدا کرد؛ زیرا نمی‌توانند آن را نگهداری کنند. داروخانه های آنلاین ثابت کرده اند که بسیار مفید هستند. همه محصولات مورد نیاز را تنها با نشستن راحت در مقابل رایانه خود به دست می آورید.