داروخانه آنلاین خانه ی دارو، خدمتی بروز از داروخانه دکتر نادیا کلهر است که به عنوان بستر فروش اینترنتی داروخانه با مجوز فروش اینترنتی از سازمان غذا و دارو فعالیت خود را آغاز کرده است.

در داروخانه آنلاین خانه ی دارو، تمامی اقلامی که نیاز به نسخه پزشک ندارند، نظیر مکمل غذایی (شامل مکمل آقایان، مکمل بانوان، مولتی ویتامین، مواد معدنی، مکمل تنظیم وزن گیاهی، پروبیوتیک و …) مکمل دارویی (شامل ممکمل پوست، مو و ناخن، مکمل تقویت سیستم ایمنی، مکمل قلب و عروق و …) مکمل بدنسازی، لوازم آرایشی بهداشتی محصولات پوست (شامل محصولات آفتاب، مرطوب کننده، ترمیم کننده پوست، ضد لک و ضد چروک و …) محصولات مو (درمان مو مانند سرم مو، محصولات ضد ریزش، محصولات ضد شوره و خارش، ضد شپش، محصولات مراقبت مو مانند ماسک مو، حالت دهنده مو، نرم کننده مو، شامپو و …) تجهیزات پزشکی (شامل ارتوپدی، تجهیزات تسکین دهنده، قند و فشار خون و …) محصولات جنسی (شامل کاندوم ها ، روان کننده ها ، ژل های شست و شو و … ) را در دسترس مشتریان قرار می‌دهد.

مزیت های داروخانه آنلاین

  • در “خانه ی دارو” اغلب قیمت های بهتری نسبت به موسسات فیزیکی وجود دارد؛
  • داروخانه آنلاین “خانه ی دارو” پیشنهادات ویژه برای مشتریان خود مانند بن های تخفیف دارد؛
  • حمل و نقل، در اکثر داروخانه های آنلاین، تا زمانی که به مقدار معقولی خرید رسیده باشد، رایگان هستند؛
  • معمولاً می‌توانید از راحت‌ترین شکل پرداخت استفاده کنید.
  • مشاوره آنلاین: یکی از مزیت های عمده این روش این است که میتوانید هنگام خرید از داروخانه “خانه ی دارو” از خدمات مشاوره آنلاین نیز برای رفع شک و تردید خود در مورد محصولات مورد نظر استفاده کنید. این در حالیست که نبود ارتباط حضوری می تواند برای برخی از مشتریان، راحتی و امنیت بیشتری را به همراه داشته باشد. بسیاری از بیماران در افشای هویت خود به هنگام دریافت مشاوره رو در رو و یا به هنگام خرید محصول مورد نظر خود در داروخانه های فیزیکی، مردد هستند.
0
سال سابقه ارائه خدمات دارویی
ارسال به تمامی نقاط ایران
ضمانت اصالت کالا
پشتیبانی آنلاین